Dar 2008 metais, pradėjome gaminti  aliuminio konstrukcijas, aliuminio duris, aliuminio langus, aliuminio automatines, slankiojančias ir varstomas duris, aliuminio vidines pertvaras bei teikti  montavimo paslaugas.

Labai džiaugiamės, kad šiandien, po 10 metų sunkaus darbo, savo klientams jau galime siūlyti architektūriniu požiūriu sudėtingų konstrukcijų gamybą bei montavimą. Visa tai įmanoma dėl mūsų didžiulės, stiprios konstruktorių, technologų, architektų bei kitų specialistų komandos.

Neapsiribojame vien Lietuva – mūsų darbo vaisių galite pastebėti ir Latvijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Belgijoje. Džiaugiamės, kad galime patenkinti vis daugiau klientų lūkesčių, kadangi siūlome ne tik aliuminio langus, bet ir aliuminio duris, aliuminio slankiojančias sistemas, aliuminio priešgaisrines konstrukcijas, aliuminio žiemos sodus, aliuminio fasadus bei kitus metalo gaminius, kurių gamybai renkamės tik aukščiausios kokybės pažangias medžiagas – visada prisitaikysime prie jūsų poreikių.

Didžiąją dalį mūsų tvirto įmonės pamato sudaro nuolatinis noras tobulėti. Būtent todėl galime ne tik pagaminti ir sumontuoti įvairias, aliuminio kostrukcijas, bet ir pasiūlyti konsultavimo, projektavimo paslaugas bei padėti jums priimti teisingus, inovatyvius projektinius ir technologinius sprendimus.

Nuo pat 2008 metų mus į priekį vedė atsakingumas, atvirumas pokyčiams, iššūkiams ir iniciatyvoms. Bet viso to tikrai nebūtumę pasiekę be partnerių pagalbos ir be draugiško, atsakingo, pasitikinčio kolektyvo. Todėl milžiniškas AČIŪ Jums, kad visa tą laiką esate kartu!

Šiandien jaučiamės stiprūs kaip niekada!