Branginame klientų pasitikėjimą, kurį įgijome ilgą laiką dirbdami tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių – nuo Vokietijos iki Norvegijos – užsakovams. Ilgametę patirtį nešiojame kaip nuopelną, ir kaip pasitikėjimo ženklą. Tačiau tai pirmiausiai yra įpareigojimas – gaminti patikimas aliuminio konstrukcijas, sekti naujausias tendencijas ir pasiūlyti klientuj produktą. Tai ilgaamžė investicija, todėl esame patikimas partneris.

Įpareigojimas – gaminti patikimas aliuminio konstrukcijas, sekti naujausias tendencijas ir pasiūlyti klientui produktą. Tai ilgaamžė investicija, todėl esame patikimas partneris.

Jei norite savo darbu prisidėti prie atsakingos įmonės kūrimo, čia ta vieta, kurioje galėsite sėkmingai realizuoti savo norus ir galimybes. Mes ieškome naujų komandos narių kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus ir darbo etiką, operatyviai reaguoja į klientų bei partnerių poreikius.

Šiuo metu ieškomi darbuotojai

Darbo pobūdis.
Reikalavimai.

Kandidatuoti į šias pareigas

Kandidatu apsaugos politika.docSusipažinau ir sutinku su kandidatų į darbuotojų atranką asmens duomenų privatumo politika.

Darbo pobūdis.
Reikalavimai.

Susipažinkite su mūsų Kandidatų asmens duomenų privatumo politika.

CV siųskite el. paštu info@alu.lt

Kandidatų į darbuotojų atranką asmens duomenų privatumo politika

Asmens duomenys yra bet kokia su jumis susijusi informacija, kuri leidžia jus indentifikuoti.

Kokius asmens duomenis tvarkome

Vykdydama atrankas  į laisvas darbo vietas, tvarkome ir saugome šiuos jūsų  duomenis: vardą, pavardę, gimimo data, gyvenąmosios vietos adresą, pašto adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, informaciją apie darbo patirtį, išsilavinimą, kvalifikaciją bei kitą informaciją, kuią jųs pateikiate mus siųsdami savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką.

Dalyvavimas atrankose

Mes renkame ir tvarkome Jūsų gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką ir/ar kitą Jūsų pateiktą informaciją dalyvavimo atrankoje metu darbo atrankos vykdymo tikslu Jūsų sutikimo pagrindu, kurį Jūs išreiškiate mums ar įdarbinimo paslaugas teikiančiai įmonei, atsiųsdami savo gyvenimo aprašymą (CV).

Jei nepateiksite savo gyvenimo aprašymo (CV) ir/ar motyvacinio laiško, mes negalėsime įvertinti Jūsų tinkamumo užimti siūlomas pareigas.

Duomenų saugojimas

Tuo atveju, jei neišreikšite savo atskiro sutikimo tvarkyti Jūsų asmens duomenis pasibaigus darbuotojų atrankai, Jūsų asmens duomenis įsipareigojame ištrinti ir/ar sunaikinti per 5 darbo dienas po to, kai su atrinktu kandidatu bus pasirašyta darbo sutartis.